آزمایش ژنتیکی AncestryX

داستان نیاکان خودتون رو از ژن‌هاتون بشنوید!

با آزمایش نیاکان، اطلاعات منحصربه‌فرد ژن‌های شما آشکار می‌شود و به حقایقی ناب از دل تاریخ گذشتگان‌تان پی‌ می‌برید.

مهر چه کشورهایی در گذرنامه‌ی ژنتیکی شماست؟

بیاید با آزمایش AncestryX، سوار ماشین زمان بشید و سری به اجدادتان بزنید. فقط آماده باشید که احتمالا از مناطقی از جهان که فکرش را هم نمی‌کنید، سر در می‌آورید. این آزمایش مثل یک گذرنامه‌ی ژنتیکی به شما نشان می‌دهد که اجداد پدری و مادری‌تان در طی هزاران سال، از کجا به کجا مهاجرت کرده‌اند تا نهایتا به اینجا رسیده‌اند.

نه رومیِ رومی، نه زنگیِ زنگی!

با این همه ماجراجو بودنِ ژن‌های ما، تقریبا انسانی با خلوص نژادی کامل وجود ندارد. آزمایش AncestryX نشان می‌دهد که چند درصد از ژن شما متعلق به چه کشوری است. بله! ژنتیک شما از خودتان ماجراجوتره!

چقدر شبیه پسرعموهای غارنشین خود هستیم؟

ما انسان‌های خردمند و نئاندرتال‌ها شبیه‌تر از آنچه فکر می‌کنید، هستیم. حدود ۳ تا ۹ درصد از DNA ما در سیستم ایمنی، مغز و پوست شبیه به این خویشاوندان غارنشین است. آزمایش AncestryX این شباهت را در شخص شما بررسی می‌کند.

شاید شما هم نوه‌ی چنگیز خان مغول باشید!

تخمین زده می‌شود که چنگیز خان، فاتح بزرگ مغولستان، ۱۶ میلیون فرزند زنده داشته باشد. نه تنها در آسیای مرکزی، بلکه در مناطق امپراتوری مغول سابق (از خاورمیانه تا اروپا)، خط ژنتیکی چنگیز و نوادگانش مشاهده می‌شود. البته جای نگرانی نیست! آزمایش AncestryX دیگر شخصیت‌های هم‌ژن شما رو هم پیدا می‌کند. احتمالا آن‌ها انسان‌های دلپذیرتری باشند!

ancestry ancestry ancestry ancestry

آزمایش ژنتیک AncestryX

ترکیب ملیتی

مسیر مهاجرتی

شباهت با نئاندرتال‌ها

مشاهیر هم‌ژن

021 66 01 69 49 همین حالا مشاوره بگیرید

آشنایی با آزمایش ژنتیکی AncestryX

دکتر فرهود پدر علم ژنتیک ایران

All-X NDA Tests

پرداخت قسطی

پکیج جامع آزمایش‌های ژنتیک

مراحل نمونه‌گیری بعد از دریافت کیت

1

خرید کیت کیت نمونه گیری آزمایش ژنتیکی AncestryX

2

دریافت نمونه‌ی بزاق توسط تیم ما

3

استخراج DNA شما و تحلیل داده‌های ژنتیکی

4

دریافت گزارش جامع آزمایش ژنتیکی AncestryX

سوالات متداول
مای اسمارت ژن یکی از بزرگترین پایگاه داده‌های توالی‌یابی ژنتیکی را دارا است و دقت انجام تست 99.9 % هست که باعث می شود دقیق ‌ترین ارزیابی ژنتیکی را در حوزه‌‌های مختلف ارائه دهد.
پس از ارسال نمونه بزاق طی ۹۰ روز کاری گزارش جامع AncestryX را میتوانید در پنل کاربری خود مشاهده کنید.
بله هرجای ایران باشید می توانید آزمایش AncestryX را انجام دهید، ما کیت استخراج DNA از طریق پست برای شما ارسال میکنیم و نمونه گیری را در منزل انجام میدهید و برای ما ارسال میکنید.
بله. برای اطلاع از تخفیف ویژه‌ی خریداران قبلی با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.
تست AncestryX (نیاکان) تنها تنها تست در کشور است که علاوه‌بر مسیر مهاجرتی مادران، مسیر مهاجراتی پدران شما را نیز تشخیص می‌دهد.
بله. ما به شما اعتماد داریم. شما می‌توانید بدون سود، ضامن و چک پس از ثبت سفارش و قبل از پرداخت گزینه‌ی اقساط را انتخاب کنید و هزینه‌ی آزمایش را در سه قسط مساوی سه در طول سه ماه پرداخت کنید.
تیم مای اسمارت ژن یکی از بزرگترین پایگاه داده‌های ژنتیکی کشور را دارد. تمامی داده‌های استخراج شده از DNA شما رمزنگاری شده و در یکی از بهترین پایگاه داده‌های کشور نگهداری می‌شود. این داده‌ها به‌هیچ‌عنوان با هیچ شخص و سازمانی به اشتراک گذاشته نمی‌شود.

تیم مای اسمارت ژن متشکل از گروهی از متخصصان دانشگاه‌های برتر کشور از جمله دانشگاه صنعتی شریف، الزهرا(س)، تربیت مدرس و با همکاری نخبگان حوزه ژنتیک، تحلیل داده، روانشناسی و علوم شناختی به ارائه سرویس ارزیابی توانمندی ها می‌پردازد.

تهران، میدان آزادی، بلوار عزیزی، خیابان سلطان محمدی، خیابان عباس اکبری جنوبی، کوچه مظفری، پلاک ۶، واحد ۲

کدپستی ۱۴۵۸۶۹۳۳۵۱

021 66 01 69 49

شنبه تا چهارشنبه : ۱۰:۰۰ تا ۱۷:۰۰

©2024 تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت، خدمات و محتوای مرتبط با آن متعلق به شرکت هومن ژن پارس بوده و باز نشر مطالب آن تنها با ذکر منبع و لینک مطلب در سایت مجاز است.