آزمایش ژنتیک NutritionX

به جای سردرگمی در دنیای رژیم‌های غذایی متنوع، با روش نوین مای اسمارت ژن همراه شو. چون پیروی از یک سبک زندگی شخصی‌سازی شده بر اساس ژنتیک خود، کلید رشد و بهبود اوضاع فردی است.

شما افسرده نیستید، شما فقط کمبود ویتامین D دارید.

اثرات کمبود ویتامین D بر بدن بسیار وسیع است. ضعف عضلانی، پوکی استخوان و کاهش قدرت سیستم ایمنی شناخته‌شده‌ترین این اثرات است. اما مورد دیگری که کمتر از آن صحبت می‌شود، اثر این ویتامین بر خلق و خوست. بدون تأثیر تنظیم‌کننده‌ی ویتامین D، وضعیت عاطفی شما غیرقابل پیش‌بینی می‌شود. آزمایش NutritionX میزان نیاز بدن شما به این ویتامین و دیگر مواد مغذی را بررسی می‌کند.

به تعداد انسان‌ها رژیم غذایی هست برای رسیدن به سلامتی!

درست مثل اثر انگشت، ساختار ژنتیکی ما و نیازهای غذایی برآمده از آن، منحصر به فرد هستند. آزمایش NutritionX به شما در پیدا کردن یک رژیم غذایی مخصوص خودتان کمک می‌کند. این رژیم براساس داده‌های این آزمایش مثل میزان متابولیسم، ریتم شبانه‌روزی، بی‌اشتهایی عصبی، میزان جذب مواد مغذی و … تنظیم می‌شود.

کلید رشد کودک شما، در ژنتیک خود اوست!

ترکیب ژنتیکی منحصر به فرد فرزند شما کلید رشدش است. آزمایش NutritionX به والدین اطلاعات ارزشمندی در مورد نیازهای تغذیه‌ا‌ی، میزان سوخت و ساز بدن و حتی انگیزه ذاتی فرزندشان به ورزش می‌دهد. با این دانش، می‌توانید رشد فرزندانتان را با ژنتیک‌شان هماهنگ کرده و سلامتی و رفاه آن‌ها را تضمین کنید.

مشاوره اختصاصی
بزرگترین دیتابیس ژنتیکی کشور
دقت آماری ۹۹.۹٪
تاییدشده توسط پرفسور فرهود
nutrition nutrition nutrition nutrition

آزمایش ژنتیک NutritionX

45

ویژگی تغذیه‌ای

راهکارهای تغذیه‌ای

نیازمندی بدن شما

جلسه با پزشک تغذیه

021 66 01 69 49 همین حالا مشاوره بگیرید

برای مشاوره‌ی رایگان نام و شماره تماس خود را وارد کنید.

دکتر فرهود پدر علم ژنتیک ایران

All-X NDA Tests

پرداخت قسطی

پکیج جامع آزمایش‌های ژنتیک

مراحل نمونه‌گیری بعد از دریافت کیت

1

خرید کیت نمونه گیری آزمایش ژنتیکی NutritionX

2

دریافت نمونه‌ی بزاق توسط تیم ما

3

استخراج DNA شما و تحلیل داده‌های ژنتیکی

4

دریافت گزارش جامع آزمایش ژنتیکی NutritionX

5

گفتگو با پزشک متخصص ژنتیک

مواردی که در آزمایش تغذیه شما بررسی می‌شوند:

ویتامین B6
هپسیدین
تری گلیسیرید
ویتامین B12
آهن
ترنسفرین
ویتامین A
کربوهیدرات
هموسیستین
ویتامین D
فسفر
آدیپونکتین
ویتامین C
فریتین
021 66 01 69 49 همین حالا مشاوره بگیرید

برای مشاوره‌ی رایگان نام و شماره تماس خود را وارد کنید.

سوالات متداول
حتما شما هم شاهد تفاوت اثربخشی رژیم‌های غذایی در افراد مختلف بوده‌اید. برتری رژیم غذایی بر اساس آزمایش NutritionX نسبت به سایرین، شخصی بودن آن است. به همین دلیل اثربخشی، دقت و پایداری آن نسبت به سایرین بالاتر است.
بله، البته. هدف آزمایش NutritionX ارائه‌ی یک نوع رژیم غذایی و سبک زندگی انعطاف‌ناپذیر نیست. بلکه این آزمایش با بررسی ژن‌های شما، یک شِمای کلی از سبک زندگی که بهتر است اتخاذ کنید، ارائه می‌دهد تا بتوانید بر اساس ترجیحات خود، آن را بهینه‌سازی کنید.
میزان جذب مواد مغذی در بدن افراد با یکدیگر و در جمعیت‌های مختلف، متفاوت است. دانستن میزان جذب هر ماده به ما در تعیین میزانی که باید از هر ماده‌ای در رژیم غذایی خود بگنجانیم، کمک می‌کند.
شما می‌توانید این آزمایش را به تنهایی انجام دهید. اما ما به شما آزمایش HealthX را در کنار NutritionX توصیه می‌کنیم.

تیم مای اسمارت ژن متشکل از گروهی از متخصصان دانشگاه‌های برتر کشور از جمله دانشگاه صنعتی شریف، الزهرا(س)، تربیت مدرس و با همکاری نخبگان حوزه ژنتیک، تحلیل داده، روانشناسی و علوم شناختی به ارائه سرویس ارزیابی توانمندی ها می‌پردازد.

تهران، میدان آزادی، بلوار عزیزی، خیابان سلطان محمدی، خیابان عباس اکبری جنوبی، کوچه مظفری، پلاک ۶، واحد ۲

کدپستی ۱۴۵۸۶۹۳۳۵۱

021 66 01 69 49

شنبه تا چهارشنبه : ۱۰:۰۰ تا ۱۷:۰۰

©2024 تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت، خدمات و محتوای مرتبط با آن متعلق به شرکت هومن ژن پارس بوده و باز نشر مطالب آن تنها با ذکر منبع و لینک مطلب در سایت مجاز است.