گزارش ارزیابی توانمندی ها

با کمک شناسانامه ژنتیکی، شما قادر خواهید بود برای تربیت فرزندانتان، تصمیم‌های هوشمندانه‌ای بگیرید.

با انجام تست ارزیابی توانمندی ها چه مولفه‌هایی بررسی‌می‌شوند؟

نتیجه این گزارش که بررسی عوامل ژنتیکی موثر بر شخصیت شما است، به شما این آگاهی را خواهد داد که شما چه توانایی‌‌ها و پتانسیل‌های شخصیتی، شناختی و هیجانی دارید. در ادامه این گزارش نیز، در یک گزارش مجزا به شما پیشنهاداتی درخصوص انتخاب بهترین سبک زندگی که شما را در مسیر رشد و موفقیت قرار می‌دهد، ارائه خواهیم کرد.

هیجانات

هیجانات با مجموعه ای از ویژگی‌های روانشناختی همچون خلق و خو؛ شخصیت و انگیزه‌های افراد در ارتباط بوده و افکار و رفتار افراد را هدایت می‌کند. خشم؛ شادی؛ غم؛ ترس؛ حسادت و نفرت نمونه‌هایی از هیجانات پایه در افراد هستند.

صفات شخصیتی

شخصیت بیانگر شیوه منحصر به فردِ تفکر و احساسات و زمینه ساز رفتارهای شماست. صفات شخصیتی به عنوان عامل اصلی تفاوت بین انسان‌ها به صورت ذاتی (زمینه ژنتیکی) و اکتسابی (تحت تاثیر محیط) شکل گرفته و در تعاملات فرد با محیط و گروه‌های اجتماعی بارز می‌شود.

عملکردهای شناختی

عملکردهایی همچون حافظه؛ توجه و تمرکز؛ انعطاف پذیری؛ برنامه ریزی؛ تصمیم گیری و حل مسئله از جمله عملکردهای شناختی اساسی هستند که زمینه فعالیت های هوشمندانه را در افراد فراهم می‌کند.

موفقیت تحصیلی

موفقیت در زمینه تحصیل و شغل به معنای قابلیت پیشرفت و مشارکت هدفمند در فعالیتهای ضروری برای انجام موفقیت آمیز در این دو حوزه است.

این گزارش چه کمکی به من می‌کند؟

  • شناخت توانایی‌های درونی و ذاتی کودک
  • طراحی شیوه‌های تربیتی متناسب با کودک
  • شناسایی نقاط قوت درونی
  • شناسایی نقاط ضعف جهت تقویت
  • حذف آزمون و خطا در شیوه‌های تربیتی
  • شناسایی مهارت‌هایی که نیاز به یادگیری دارند
  • ارتباط بهتر والدین با کودک

با انجام تست ارزیابی توانمندی ها چه موارد دیگری دریافت خواهم کرد؟

ارائه توصیه نامه

در کنار این گزارش که به ابعاد ژنتیکی می‌پردازد، گزارشی تفسیری جامعی از وضعیت ژنتیکی-روانشناختی ارائه خواهیم کرد که حاصل جلسات تست ژنتیک، مشاوره و انجام تست‌های بالینی شماست که در آن گزارش به شما توصیه‌هایی در خصوص بهبود وضعیت خود ارائه خواهد داد.

برگزاری جلسات مشاوره

برای رصد دقیق وضعیت مراجعه کننده ما ابعاد محیطی و شناختی او را نیز در جلسات مشاوره بررسی خواهیم کرد. روان‌شناسان و مشاورین مجرب ما از جدیدترین متدها برای بررسی وضعیت فرد استفاده خواهند کرد.

تیم مای اسمارت ژن متشکل از گروهی از متخصصان دانشگاه‌های برتر کشور از جمله دانشگاه صنعتی شریف، الزهرا(س)، تربیت مدرس و با همکاری نخبگان حوزه ژنتیک، تحلیل داده، روانشناسی و علوم شناختی به ارائه سرویس ارزیابی توانمندی ها می‌پردازد.

تهران، میدان آزادی، بلوار عزیزی، خیابان سلطان محمدی، خیابان عباس اکبری جنوبی، کوچه مظفری، پلاک ۶، واحد ۲

کدپستی ۱۴۵۸۶۹۳۳۵۱

021 66 01 69 49

شنبه تا چهارشنبه : ۱۰:۰۰ تا ۱۷:۰۰

©2024 تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت، خدمات و محتوای مرتبط با آن متعلق به شرکت هومن ژن پارس بوده و باز نشر مطالب آن تنها با ذکر منبع و لینک مطلب در سایت مجاز است.