آزمایش ژنتیکی TalentX

توانمندی‌های شما، در خدمت علاقمندی‌های شما!

24

ویژگی شخصیتی

راهکارهای اختصاصی

مشاوره روانشناسی

در هر سنی که باشید، از بدو تولد تا پیری، می‌توانید از تست استعدادیابی ژنتیکی استفاده کنید و بینشی دقیق از خودتون پیدا کنید. این خودشناسی به شما کمک می‌کنه تا در طول زندگی، انتخابهای سخت و حیـاتـی را با اطمینــان و قطعیت بیشتـری بگیرید .

نیاز به مشاوره دارید؟

برای مشاوره‌ی رایگان نام و شماره تماس خود را وارد کنید.

با آزمایش TalentX، چه چیزی دریافت می‌کنم؟

TalentX مناسب چه کسانی است؟

اگر دغدغه‌ی تربیت درست فرزندمان را داریم.

اگر دغدغه‌ی انتخاب رشته یا شغل داریم.

اگر دغدغه‌ی خودشناسی داریم.

اگر مرد یا زن هستیم و هر سنی داریم.

آزمایش ژنتیک TalentX

24

ویژگی شخصیتی

راهکارهای اختصاصی

مشاوره روانشناسی

تومان
ثبت سفارش

آزمایش ژنتیک NutritionX

+

آزمایش ژنتیک TalentX

+

آزمایش ژنتیک HealthX

+

آزمایش ژنتیک AncestryX

تومان
ثبت سفارش

ویژگی‌هایی که با آزمایش ژنتیک TalentX در شما بررسی می‌شوند:

۷ ویژگی شخصیتی
روان رنجوری بالا نشان دهنده نوعی بی‌ثباتی در هیجانات و عواطف وجود دارد که حتی ساده‌ترین اتفاقات برای این دست افراد تهدید آمیز است. آنها احساس نگرانی، افسردگی یا عصبانیت بیشتری می‌کنند.
فرد برون‌گرا از فعالیت‌های بیرونی و حضور در جمع و ابراز هیجان، انرژی می‌گیرد در مقابل فرد درون‌گرا از خلوت کردن با خودش انرژی می‌گیرد و در تعامل با دیگران، انرژی خود را از دست می‌دهد.
در این ویژگی میزان علاقه افراد به جستجوی موضوع و ایده تازه سنجیده می‌شود. افرادی که درصد بالایی کسب می‌کند آمادگی بالایی برای پذیرش ریسک دارند.
این ویژگی نشان می‌دهد فرد تا چه حد منظم، مسئول، متفکر و پیشرو است و همچنین در شرایط دشوار چقدر هیجانات و احساسات منفی خود را کنترل می‌کند.
در این ویژگی میزان گرایش به مهربانی، همدلی، اعتماد، مشارکت و نوع‌دوستی افراد بررسی می‌شود. به طور کلی افرادی با درصد توافق جویی بالا، از بحث‌ها و تعارضات پرهیز می‌کنند.
افراد جنگنده به حضور در فعالیت‌های سخت و پرچالش علاقمند هستند. آنها می‌دانند چه می‌خواهند و چطور به اهداف خود برسند. همچنین ریسک پذیری بالا و ایده های منحصر به فردی برای مواجهه با مشکلات دارند.
فرد با این ویژگی از موقعیت‌های جدید اجتناب می‌کند، حساسیت و واکنش غیرمنطقی به اتفاقات نشان می‌دهد و در ارتباط با دیگران سوءظن، وابستگی و حالت‌های خودشیفتگی را تجربه می‌کند.
۷ ویژگی هیجانی
افرادی که به صورت ژنتیکی پشتکار بالایی دارند، شور و اشتیاق زیادی برای انجام فعالیت‌هایشان دارد و اغلب هدفمندتر هستند، پشتکار پایین با ویژگی‌هایی مانند تنبلی و ناامیدی نمایان می‌شود.
افراد با وابستگی زیاد به پاداش برای پیشبرد اهداف نیاز به گرفتن تایید و تشویق دیگران دارند در مقابل آن‌ها عده‌ای مستقل و بدون توجه به بازخوردهای محیطی عمل می‌کنند و تشویق و تایید درونی برایشان در اولویت است.
هر چه درصد آسیب گریزی در فرد کمتر باشد، به عواقب و خطرات احتمالی کاری که انجام می دهد، کمتر اهمیت می‌دهد، خوشبین تر می‌شود و به ریسک کردن و انجام رفتارهای پرخطر گرایش پیدا می‌کند.
افرادی که نوجویی بالایی دارند، بسیار کنجکاو هستند و اشتیاق زیادی به انجام کار‌های جدید دارند. در مقابل افرادی که نوجویی پایینی دارند معمولا از دستورالعمل‌ها پیروی می‌کنند و نسبت به تغییر مقاومت نشان می‌دهند.
افراد با ویژگی خلق و خوی خشمگینانه، تجارب متعدد خشم، خصومت و بدبینی شدید دارند و بروز هیجانات منفی همچون غبطه، نفرت و انزجار در آن‌ها بالاست.
اگر از شما انتقادی شود و یا به مشکلی برخوردید عصبانی و برافروخته می‌شوید و یا قبل از بروز خشم فکر می‌کنید که چه کاری بهتر است؟ احساس یا واکنش شما نسبت به موانع، مشکلات، انتقادات در این ویژگی ارزیابی می‌شوند.
تا چه میزان قادر به شناخت و تشخیص هیجانات و عواطف دیگران هستید؟ افراد همدل این قابلیت را دارند که افکار و احساسات اطرافیان را در موقعیت‌های مختلف درک کنند.
۸ ویژگی عملکردهای شناختی
(افراد با حافظه منطقی بالا قدرت تحلیل بالایی دارند و بسیار راحت یاد می‌گیرند اما افراد با حافظه منطقی ضعیف سرعت عمل پایین‌تری در حل مسئله و یادگیری دارند.)
(آیا شما می‌توانید حجم قابل توجهی از اطلاعات را در بلند مدت به خاطر بسپارید؟ افراد با ظرفیت بالا حافظه کوتاه مدت، ذهن متمرکزتری دارند و عوامل منحرف کننده را حذف می‌کنند. در مقابل افراد با ظرفیت پایین ممکن است حواس پرت باشند و اشتباهات خود را تکرار ‌کنند.)
(افرادی که به صورت ژنتیکی توان ریاضی بالایی دارند توانایی درک و تجزیه و تحلیل اطلاعات و همچنین درک اعداد و مفاهیم و محاسبات ریاضی را دارند.)
(افرادی که به لحاظ ژنتیکی سرعت واکنش بالایی دارند، در شرایط پیچیده، موقعیت را به سرعت تحلیل می‌کنند و پاسخ مناسبی می‌دهند. در مقابل، افراد با سرعت واکنش پایین در موقعیت‌های پیچیده احتمال خطا بیشتری دارند.)
افراد با هوش سیال بالا توانایی درک روابط، مستقل از تجربه را دارند یعنی این افراد در موقعیت‌های جدید قابلیت حل مسئله را دارند از نمونه‌هایی از به کارگیری هوش سیّال می‌توان به حل معماها یا دستیابی به راهبردهای حل مساله اشاره کرد.
توانایی تشخیص درست حروف و کلمات و برقراری ارتباط منطقی و معنادار و درست برای خواندن
توانایی قرائت کردن، مطالعه کردن، نام‌گذاری کلمات و…
با توجه اینکه کلمات بار هیجانی دارند، تکرار آن‌ها ممکن است نتواند به اندازه کافی سطح حافظه را مشخص کند، توانایی تکرار ناکلمه سطح حافظه افراد را مشخص می‌کند.

مراحل انجام آزمایش TalentX

1

خرید کیت نمونه گیری آزمایش ژنتیکی TalentX

2

دریافت نمونه‌ی بزاق توسط تیم ما

3

استخراج DNA شما و تحلیل داده‌های ژنتیکی

4

دریافت گزارش جامع آزمایش ژنتیکی TalentX

ژنوتایپینگ در مای‌اسمارت‌ژن

ما در مای‌اسمارت‌ژن بر روی لبه‌ی علم ژنتیک حرکت می‌کنیم و با استفاده از تکنولوژی ژنوتایپینگ و در اختیار داشتن بزرگترین پایگاه داده‌ی ژنی فعال کشور بهترین خدمات پیشگیری را در زمینه‌ی‌های مختلف ژنتیک ارائه کنیم.

میشه نمونه‌ی دفترچه رو قبل از خرید دید؟

آزمایش ژنتیک TalentX

+

آزمایش ژنتیک HealthX

تومان
ثبت سفارش

آزمایش ژنتیک TalentX

+

آزمایش ژنتیک AncestryX

تومان
ثبت سفارش
سوالات متداول
مای اسمارت ژن یکی از بزرگترین پایگاه داده‌های توالی‌یابی ژنتیکی را دارا است و دقت انجام تست 99.9 % هست که باعث می شود دقیق ‌ترین ارزیابی ژنتیکی را در حوزه‌‌های مختلف ارائه دهد.
پس از ارسال نمونه بزاق طی ۹۰ روز کاری گزارش جامع TalentX را میتوانید در پنل کاربری خود مشاهده کنید.
بله هرجای ایران باشید می توانید آزمایش TalentX را انجام دهید، ما کیت استخراج DNA از طریق پست برای شما ارسال میکنیم و نمونه گیری را در منزل انجام میدهید و برای ما ارسال میکنید.
بله. برای اطلاع از تخفیف ویژه‌ی خریداران قبلی با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.
بله. ما به شما اعتماد داریم. شما می‌توانید بدون سود، ضامن و چک پس از ثبت سفارش و قبل از پرداخت گزینه‌ی اقساط را انتخاب کنید و هزینه‌ی آزمایش را در سه قسط مساوی سه در طول سه ماه پرداخت کنید.
تیم مای اسمارت ژن یکی از بزرگترین پایگاه داده‌های ژنتیکی کشور را دارد. تمامی داده‌های استخراج شده از DNA شما رمزنگاری شده و در یکی از بهترین پایگاه داده‌های کشور نگهداری می‌شود.این داده‌ها به‌هیچ‌عنوان با هیچ شخص و سازمانی به اشتراک گذاشته نمی‌شود.
دکتر فرهود پدر علم ژنتیک ایران
021 66 01 69 49 همین حالا مشاوره بگیرید

آشنایی با آزمایش ژنتیکی TalentX

تیم مای اسمارت ژن متشکل از گروهی از متخصصان دانشگاه‌های برتر کشور از جمله دانشگاه صنعتی شریف، الزهرا(س)، تربیت مدرس و با همکاری نخبگان حوزه ژنتیک، تحلیل داده، روانشناسی و علوم شناختی به ارائه سرویس ارزیابی توانمندی ها می‌پردازد.

تهران، میدان آزادی، بلوار عزیزی، خیابان سلطان محمدی، خیابان عباس اکبری جنوبی، کوچه مظفری، پلاک ۶، واحد ۲

کدپستی ۱۴۵۸۶۹۳۳۵۱

021 66 01 69 49

شنبه تا چهارشنبه : ۱۰:۰۰ تا ۱۷:۰۰

©2024 تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت، خدمات و محتوای مرتبط با آن متعلق به شرکت هومن ژن پارس بوده و باز نشر مطالب آن تنها با ذکر منبع و لینک مطلب در سایت مجاز است.