آزمایش Talent X، تست استعدادیابی مای اسمارت ژن

تست استعدادیابی Talent X به کشف توانمندی ها و رسیدن به سبک زندگی ایده آل کمک می کنه. مای اسمارت ژن میخواد که بهترین خودت باشی.

همین حالا مشاوره بگیرید

آشنایی با تست ژنتیکی تلنت ایکس

بررسی دقیق

بیش از ۷۰۰ هزار نقطه ژنتیکی

ارزیابی

23 ویژگی در فرد

۲ جلسه

مشاوره با متخصصان روانشناس

هزینه ارسال کیت

رایگان

دفترچه ژنتیکی

شخصی سازی شده

عضویت

در باشگاه مشتریان

امکان پرداخت

در اقساط 2 تا 6 ماه

نگاه ۲ جانبه

محیطی و ژنتیکی

شیوه نمونه‌گیری

از طریق بزاق دهان

مطابق ب

آخرین پژوهش‌های روز دنیا

مدت زمان جوابدهی

3 ماه

قابلیت انجام

از بدو تولد

چرا باید آزمایش تلنت ایکس را انجام بدهیم؟

شخصیت افراد تحت تاثیر دو بعد ژنتیک و محیط است. روش‌های رایج در استعدادیابی و شخصیت شناسی فقط به بررسی محیط فرد می‌پردازند اما در این تست به صورت جامعی توانمندی‌ها و ویژگی‌های شما بررسی می‌شود، یعنی علاوه بر آزمایش ژنتیک، ارزیابی محیطی انجام می‌شود تا شناخت جامع‌تری نسبت به خود پیدا کنید.

  • شناسایی ویژگی‌های منحصر به فرد خود
  • شناسایی نقاط قوت و ضعف خود
  • دریافت راهکارهایی برای تقویت نقاط قوت و بهبود نقاط ضعف
  • دریافت راهکارهایی برای بهبود کیفیت زندگی
  • کاهش آزمون و خطا در مسیر زندگی
  • یافتن برنامه ای دقیق تر برای زندگی

ژنتیک و شناخت صفات شخصیتی

در این تست ویژگی‌هایی بررسی می‌شوند که بر خلق و خو، تفکرات، احساسات و رفتارهای شما اثرگذارند، از این صفات به عنوان اصلی‌ترین عامل تفاوت انسان‌ها یاد می‌شود.

لیست موارد بررسی در صفات شخصیتی

روان رنجوری بالا نشان دهنده نوعی بی‌ثباتی در هیجانات و عواطف وجود دارد که حتی ساده‌ترین اتفاقات برای این دست افراد تهدیدآمیز است. آنها احساس نگرانی، افسردگی یا عصبانیت بیشتری می‌کنند.

ژنتیک و شناخت هیجانات

وقتی عصبانی یا خوشحال هستید چه واکنشی نشان می‌دهید؟ به واکنش‌های ما به اتفاقات غیرمنتظره که عموما همراه با یک حالت عاطفی خوشایند یا ناخوشایند است، هیجان می‌گوییم. در این تست هیجانات زیر بررسی می‌شوند.

لیست موارد بررسی در شناخت هیجانات

افرادی که به صورت ژنتیکی پشتکار بالایی دارند، شور و اشتیاق زیادی برای انجام فعالیت‌هایشان دارد و اغلب هدفمندتر هستند، پشتکار پایین با ویژگی‌هایی مانند تنبلی و ناامیدی نمایان می‌شود.

ژنتیک و عملکردهای شناختی

عملکردهای شناختی، مهارت‌های مبتنی بر مغز انسان هستند که در کسب دانش، پردازش اطلاعات و استدلال و مورد نیاز است، در این تست عملکرد شما در موارد زیر به صورت ژنتیکی بررسی می‌شوند.

لیست موارد بررسی در عملکردهای شناختی

افراد با حافظه منطقی بالا قدرت تحلیل بالایی دارند و بسیار راحت یاد می‌گیرند اما افراد با حافظه منطقی ضعیف سرعت عمل پایین‌تری در حل مسئله و یادگیری دارند.

ژنتیک و دستاورد تحصیلی

موفقیت‌های تحصیلی به معنای هرگونه پیشرفت و رشد در فعالیت‌های آموزشی است، برای مثال آیا به لحاظ ژنتیکی آمادگی برای دستیابی به موفقیت‌های تحصیلی را دارید و یا این موضوع در شما ضعیف است؟

تلنت ایکس چیست؟

استعدادیابی


سرویس talentX به شما کمک می کند که از ویژگی ها و اطلاعات ذاتی خود که در هسته ی تک تک سلول های بدنتان موجود می باشد، آگاهی پیدا کنید. تلنت ایکس با رمزگشایی از دی ان ای شما، ویژگی ها و توانایی های منحصر به فرد شما را گزارش می کند. در هر سنی که باشید، از بدو تولد تا پیری، می توانید از این سرویس استفاده کنید و بینشی دقیق از خود پیدا کنید. این خودشناسی به شما کمک تا در طول زندگی تان، انتخاب های سخت و حیاتی را با اطمینان و قطعیت بیشتری انجام دهید.

خروجی سرویس talentX یک گزارش کامل از ویژگی های ذاتی و درونی شما می باشد. اما چگونه با استفاده از این گزارش می توانید به سمت اهداف خود حرکت کنید؟ برای این منظور تیم مجرب و حرفه ای بالین ما آماده ی کمک و خدمت رسانی به شما می باشد. به همراه سرویس ژنتیکی talentX یک جلسه ی رایگان مشاوره نیز در نظر گرفته شده است که همکاران ما با استفاده از گزارش ژنتیکی تان و همچنین دیگر فاکتورهای مهم در مبحث بالین، به شما کمک می کنند تا بتوانید بهترین مسیر حرکت به سمت رویاها و اهدافتان را پیدا کنید.

چگونه از نتایج TalentX استفاده کنیم؟

افراد بسیاری در سراسر جهان از تفسیر داده های ژنتیکی خود در مسیر توسعه و رشد شخصی و تسریع دستیابی به اهداف و موفقیت از طریق انتخاب بهترین سبک زندگی بهره می گیرند. در این راستا پیشنهادات زیر در بکارگیری بهتر و مفیدتر یافته های این گزارش مفید خواهد بود:

نتایج خود را در تمامی حوزه های تست TalentX مورد توجه قرار دهید. وضعیت خود را در هریک از حوزه های معرفی شده چگونه ارزیابی می کنید؟ چه اشتراکات و تناقض هایی بین دیدگاهی که از خود دارید و نتایج این گزارش مشاهده کردید؟ به نظر شما دلیل این تفاوت چیست؟


TalentX صرفا بر مبنای تفسیر نقاط ژنتیکی و ظرفیت های وراثتی شماست؛ بنابراین انجام ارزیابی های بالینی و روانشناختی برای دستیابی به تصویر دقیق تر از وضعیت فعلی شما بسیار ضروری است. شما می توانید نتایج ارزیابی های روانشناختی خود را از متخصصان تیم دریافت کنید و شناخت خود از وضعیت موجود و ظرفیت های خود را بیشتر کنید.


شرایط رشد و تغییر خود را فراهم کنید! اهداف خود در مسیر رشد شخصی خود را مشخص کنید و وضعیت موجود (آنچه ظرفیتهای فعلی شماست) و مطلوب (تصویر و انتظاراتی که از خود دارید) را برای تحقق این اهداف شناسایی کنید. متخصصان این تیم می توانند به شما در کاهش این شکاف و توسعه توانمندی ها در این مسیر کمک کنند.

علم ژنتیک و سبک زندگی

ما با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا و با کمک متخصصین داخلی در حوزه‌های ژنتیک، روانشناسی و هوش مصنوعی، از استانداردهای علمی و منابع مطمئن استفاده می‌کنیم تا نتایجی علمی و دقیق را در اختیار شما قرار دهیم. آزمایشگاه‌های همکار مای اسمارت ژن همگی زیر نظر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی فعالیت می‌کنند و مراکز روانشناسی همکار نیز زیر نظر سازمان نظام روانشناسی فعالیت دارند.