مای اسمارت ژن

تیم مای اسمارت ژن متشکل از گروهی از متخصصان دانشگاه‌های برتر کشور از جمله دانشگاه صنعتی شریف، الزهرا(س)، تربیت مدرس و با همکاری نخبگان حوزه ژنتیک، تحلیل داده، روانشناسی و علوم شناختی به ارائه سرویس ارزیابی توانمندی ها می‌پردازد. این تیم زیر نظر انجمن ژنتیک ایران و با تکیه بر چندین سال سابقه ارائه خدمات حرفه ای به آزمایشگاه‌های ژنتیک کشور در راستای تشخیص بیماری‌های ژنتیکی و سرطان، به شناسایی مجموعه ای از ویژگی‌ها و توانمندی‌های فردی با تاکید بر مشخصات ژنتیکی افراد می‌پردازد. این سرویس زمینه ای را برای تشخیص بهنگام پتانسیل‌های شخصیتی، شناختی و هیجانی فراهم کرده و به افراد و متخصصان حوزه علوم رفتاری پیشنهاداتی درخصوص انتخاب بهترین سبک زندگی در مسیر رشد و موفقیت ارائه می‌دهد. در این مجموعه طی جلسات تخصصی مشاوره ای راهکارها و پیشنهاداتی برمبنای استعدادها و زمینه‌های ژنتیکی به افراد ارائه می‌گردد که زمینه ساز انتخاب بهترین مسیر متناسب با فرد و شکوفایی توانمندی‌های فردی خواهد شد.

چرا مای اسمارت ژن؟

ژنوم ما حاوی تمامی اطلاعات مربوط به بدن ما است. صفات و ویژگی هایی مانند رنگ چشم، قد و حافظه، پشتکار، و بسیاری از توانایی‌های ما ریشه در ژنتیک ما دارد.

این اطلاعات در DNA هر فرد ذخیره شده است و ما با رمزگشایی و تحلیل این داده های نهفته در ژنوم انسان‌ها، گنجینه‌ای ارزشمند را در اختیار هر فرد قرار می‌دهیم که از طریق آن می‌تواند یک سبک زندگی ایده‌آل، بر اساس پروفایل ژنتیکی خود طراحی و برنامه‌ریزی کند تا به بهترین خود تبدیل شود.

699,980 699,981 699,982 699,983 699,984 699,985 699,986 699,987 699,988 699,989 699,990 699,991 699,992 699,993 699,994 699,995 699,996 699,997 699,998 699,999 700,000

خواندن بیش از 700 هزار نقطه ژنتیکی برای ارائه گزارش دقیق ژنتیکی

استفاده از دیتا بیس ایرانی

ارايه تست‌های متنوع ارزیابی توانمندی ها و اختلالات ژنتیکی-روانی برای 23 فینوتایپ و 9 اختلال

حضور تیم بالین توانمند برای هدایت و مسیر درست افراد

دسترسی به دستگاه High tech مربوط به خوانش و توالی ژن

همکاری با آزمایشگاه‌های ژنتیک مطرح ایران

مأموریت مای اسمارت ژن

ما قصد داریم به هر فرد این امکان را بدهیم تا با استفاده از داده‌های ژنتیکی خود، بتواند استعدادهای خود را کشف کرده و سبک زندگی‌اش را به نحوی تنظیم کند تا با قدم‌های آگاهانه و استواربتواند به بهترین خودش تبدیل شود.
در واقع، ما می‌خواهیم هر فرد با توجه به ژنتیک و محیطش به بهترین خودش تبدیل شود.

ارزش‌های درونی مای اسمارت ژن

ما دوستدار DNA هستیم

یکی از هیجان‌انگیزترین فعالیت‌هایی که امروزه در دنیا انجام می‌شود، مطالعات و آنالیز داده‌های ژنتیکی است. DNA کدی است که ما به‌طور اختصاصی برای خود داریم. این کد شکل‌دهنده‌ی بسیاری از ویژگی‌های ماست. ما می‌خواهیم به همه، قدرت ژن‌های خود و نقش و معنایی که کدهای ژنتیکی در زندگی ما دارند را بازگو کنیم. ما معتقدیم همه – بله همه‌ی افراد – می‌توانند DNA خود را بشناسند و بفهمند و از آن در راستای موفقیت خودشان استفاده کنند. ما می‌خواهیم برای همه‌ی مشتریان خود، داستان DNA آن‌ها را بازگو کنیم تا آن‌ها هم به‌اندازه‌ی ما مشتاق کشف بیشتر در مورد DNA خود باشند.

راهبرد بر اساس دانش و آگاهی

شرکت ما بر پایه‌ی علمی بنیان‌گذاری شده است، ما از مرکز رشد فن‌آوری‌های پیشرفته‌ی دانشگاه صنعتی شریف شروع کردیم. تمامی تصمیمات در مای اسمارت ژن بر پایه‌های علمی و مطالعات، قرار گرفته می‌شود. شرکت ما، دانش ژنتیک را به‌گونه‌ای به مشتریان خود ارائه می‌دهد که بتوانند از آن استفاده‌ی معناداری در زندگی خود کنند. ما متعهدیم تا از استانداردهای علمی و منابع مطمئن استفاده کنیم. علاوه بر این، تیم ما همواره تلاش می‌کند تا مرزهای علم ژنتیک را گسترش دهد.
دنیای جدید پیش روی ما، نیاز به ایده‌های جسورانه در مقیاس‌هایی غیرقابل‌پیش‌بینی دارد. ما با داده‌های که از ژنتیک مشتریان به دست می‌آوریم و با کمک آزمون‌های استاندارد روانشناسی مرتبط در این راه به آن‌ها کمک می‌کنیم. کلید ما، آگاهی است.

در پس هر داده‌ی ژنتیکی‌ای، یک دنیای بی کران وجود دارد

در پس هر سلول از بزاق، داستانی در مورد استعدادها، شخصیت و سلامت وجود دارد که ناشناخته باقی‌مانده است. این سفر ژنتیکی هر یک از مشتریان ما را به جای خاص خودش خواهد برد و در پس آن زیبایی و معنایی متفاوت قرار دارد. ما تجربه کردیم که چگونه بررسی بیماری‌های ژنتیکی افراد، می‌تواند زندگی آن‌ها را متحول کند و یا حتی نجات دهد. پراهمیت‌ترین ارتباطات در مای اسمارت ژن، ارتباط با مشتریان و اعتمادی است که آن‌ها به ما می‌کنند.

همه‌ی ما در کنار هم حرکت می‌کنیم

ما یک تیم هستیم و ساعت‌های زیادی را برای رسیدن به اهدافمان باهم می‌گذرانیم. ما باور داریم محیط مثبت و پویا، همکاری و احترام را تقویت می‌کند. ما سعی می‌کنیم تا از فرصت‌ها و داشتن اعضای تیم با ویژگی‌های متفاوت، استفاده‌ی بهینه کنیم؛ - ما باور داریم که ایده‌های ارزشمند می‌توانند در هر ذهنی شکل بگیرند و تک‌تک افراد در موفقیت مای اسمارت ژن سهیم هستند. هر فرد با دیگری متفاوت است و این دلیل رشد تیم ماست. ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا محیط کاری سالم و شاد داشته باشیم زیرا سلامت مای اسمارت ژن در سلامت تک‌تک اعضای تیم نهفته است.

اعضای تیم

دامون نشتاعلی

مدیرعامل، مسئول فنی ژنتیک و هم بنیان گذار

دکتر ابوالفضل مطهری

سوپروایز واحد تحلیل داده‌های ژنتیکی و سرمایه گذار

دکتر صالحه پیریایی

مسئول فنی روانشناسی و بالین

دکتر مینا اسماعیلی

روانشناس تخصصی مرکز

همکاران ما

تیم مای اسمارت ژن متشکل از گروهی از متخصصان دانشگاه‌های برتر کشور از جمله دانشگاه صنعتی شریف، الزهرا(س)، تربیت مدرس و با همکاری نخبگان حوزه ژنتیک، تحلیل داده، روانشناسی و علوم شناختی به ارائه سرویس ارزیابی توانمندی ها می‌پردازد.

تهران، میدان آزادی، بلوار عزیزی، خیابان سلطان محمدی، خیابان عباس اکبری جنوبی، کوچه مظفری، پلاک ۶، واحد ۲

کدپستی ۱۴۵۸۶۹۳۳۵۱

021 66 01 69 49

شنبه تا چهارشنبه : ۱۰:۰۰ تا ۱۷:۰۰

©2024 تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت، خدمات و محتوای مرتبط با آن متعلق به شرکت هومن ژن پارس بوده و باز نشر مطالب آن تنها با ذکر منبع و لینک مطلب در سایت مجاز است.