شرایط و مقررات استفاده از خدمات هومن ژن پارس

۱. اظهاریه کاربر

 • شما حداقل هجده (18) سال دارید و از لحاظ قانونی مجاز به عقد قرارداد با هومن ژن پارس هستید.

 • اگر نمونه ای از شخصی با سن کمتر از 18 سال را ارائه می‌کنید، به عنوان والد یا ولی قانونی آن شخص اختیار قانونی برای این کار را دارید.

 • هر نمونه‌ای که ارائه می‌دهید نمونه خود شما است، یا اگر از طرف شخص دیگری است با این مقررات استفاده از خدمات موافقت می‌کنید، متعهد می‌شوید که اطمینان حاصل کنید که نمونه ارائه شده، نمونه آن شخص است.

۲. مخاطرات و ملاحظات

 • برخی از افراد ممکن است از اطلاع یافتن از نتایج سلامت ژنتیکی خود کمی احساس نگرانی کنند. احتمال دارد شما متوجه اطلاعاتی در مورد خود شوید که پیش بینی آن را نمی‌کردید. این موضوع کاملا طبیعی است. اگر شما شخص خیلی مضطربی هستید، بهتر است قبل از جمع‌آوری نمونه برای آزمایش، با پزشک یا مشاور ژنتیک خود صحبت کنید. علاوه بر این احتمال دارد از مواردی در مورد خود اطلاع یابید که ممکن است توانایی کنترل یا تغییر آن را نداشته باشید و شما را آزار بدهد (مثلاً حقایق شگفت‌انگیز مربوط به اصل و نسب شما یا اینکه فردی با ژنوتیپ شما ممکن است احتمال بیشتر از حد متوسط برای ابتلا به یک بیماری یا شرایط خاصی را داشته باشد).

 • ممکن است آزمایشگاه نتواند نمونه شما را پردازش کند و فرآیند آزمایشگاهی منجر به خطا شود. حداکثر در 5 درصد موارد اگر بزاق شما حاوی مقدار کافی DNA نباشد یا بزاق کافی ارائه نکنید و یا نتایج حاصل از پردازش با استانداردهای ما برای دقت مطابقت نداشته باشد، ممکن است آزمایشگاه نتواند نمونه شما را پردازش کند.

3. بیانیه حفظ حریم خصوصی

ما از اطلاعات شما برای موارد زیر استفاده می‌کنیم:

 • ارائه خدمات، از جمله توسعه، بهره برداری، بهبود، نگهداری و حفاظت از خدمات‌مان،

 • تجزیه و تحلیل و اندازه‌گیری روندها و استفاده از خدمات،

 • برقراری ارتباط با شما، این مورد شامل پشتیبانی مشتریان و به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد خدمات‌مان یا سایر پیشنهادات و یا اطلاعاتی است که فکر می‌کنیم ممکن است به شما مربوط باشد،

 • برای شخصی‌سازی خدمات‌مان برای شما،

 • بهبود ایمنی، یکپارچگی و امنیت خدمات‌مان، از جمله جلوگیری از تقلب و سایر فعالیت‌های غیرمجاز یا غیرقانونی در سرویس‌های ما،

 • بررسی و گزارش رفتارهایی که مقررات شرایط استفاده از خدمات یا سایر خط‌ مشی‌های ما را نقض می‌کند،

 • اجرای نظرسنجی و جمع‌آوری نظرات شما در مورد محصول و یا نوشتن روایت‌هایی در مورد تجربه شما از محصولات،

 • پیروی کردن از تعهدات قانونی، مجوزی، و نظارتی ما،

 • انجام پژوهش، در صورت اذعان تمایل توسط خود شما به شرکت و یا بر اساس درخواست شرکت.

1.3. به اشتراک گذاری داده‌ها

ما از میزان اعتمادی که به ما دارید قدردانی می‌کنیم. نحوه کار ما در مورد شیوه به اشتراک گذاشتن و همچنین در اختیار دیگران قرار ندادن اطلاعات شما بدین صورت است. هومن ژن پارس همواره با داده‌های کاربر به صورت کاملا محرمانه برخورد خواهد کرد و وظیفه رازداری را با رعایت مفاد مقررات مربوطه اجرا خواهد کرد. برای این منظور با اتخاذ تدابیر فنی و سازمانی لازم و با توجه به وضعیت فناوری،ماهیت داده‌های ذخیره‌شده و خطراتی که داده‌ها در معرض آن قرار دارند، اقداماتی برای تضمین امنیت داده‌های شما و جلوگیری از تغییر، از دست رفتن، دسترسی و یا پردازش غیرمجاز آن‌ها اجرا می‌کند.

1.1.3. افرادی که با آن‌ها اطلاعات را به اشتراک می‌گذاریم:

ارائه دهندگان خدمات: ارائه دهندگان خدمات به ما کمک می‌کنند تا ما خدمات خود را ارائه دهیم و از طرف ما برای انجام کارها اقدام می‌کنند. ما رویه‌هایی را اجرا می‌کنیم و شرایط قراردادی را با هر ارائه‌‌دهنده خدمات تنظیم می‌کنیم تا از محرمانگی و امنیت اطلاعات شخصی شما به طور کامل محافظت کنیم. به عنوان مثال، برخی از مواردی که از کمک ارائه دهندگان خدمات استفاده می‌کنیم عبارتند از: گرفتن سفارشات و ارسال مرسوله؛ پردازش و تجزیه و تحلیل نمونه های شما؛ ذخیره‌سازی نمونه یا ایجاد "بیوبانک"؛ پشتیبانی از مشتری؛ ذخیره‌سازی ابری، فناوری اطلاعات و امنیت؛ بازاریابی و تحلیل داده؛ و مواردی دیگر از این قبیل.

افرادی که شما برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات انتخاب و معرفی می‌کنید: ممکن است از ما درخواست کنید تا اطلاعات شخصی شما را با دوستان، اعضای خانواده، پزشکان یا سایر متخصصان حوزه سلامت و/یا هر فرد یا نهاد دیگری که ممکن است از خدمات ما استفاده کنند یا نکنند، از جمله از طرقی مانند شبکه‌های اجتماعی و برنامه‌های شخص ثالث دیگری که به خدمات ما مربوط می‌شوند، به اشتراک بگذاریم. اگر اطلاعات شخصی خود را با شخص ثالثی به اشتراک بگذارید، آنها ممکن است از آن به گونه‌ای متفاوت از آن چه که ما در این بیانیه حریم خصوصی ذکر کردیم استفاده کنند. لطفاً چنین تصمیماتی را با دقت انجام دهید و سیاست‌های حفظ حریم خصوصی سایر اشخاص ثالث درگیر را نیز حتما بررسی نمایید.

نهادهای تحت مالکیت مشترک، شرکت‌های وابسته و تغییر مالکیت: اگر ما درگیر ورشکستگی، ادغام، مصادره، سازمان‌دهی مجدد یا فروش دارایی‌ها بشویم، اطلاعات شخصی شما ممکن است به عنوان جزیی از آن تراکنش قابل دسترسی بشود و یا این که فروخته یا منتقل شود، اما بیانیه حفظ حریم خصوصی ذکر شده مانند قبل در رابطه با آن‌ها اعمال خواهد شد. همچنین ممکن است اطلاعات شخصی شما را در اختیار شرکت‌های وابسته خود قرار دهیم تا به کارکرد خدمات خود و شرکت‌های وابسته به خود کمک کنیم.

اشخاص ثالث مرتبط با قانون، آسیب و منافع عمومی: هر اندازه که بگوییم باز هم کم است - هومن ژن پارس هیچ اطلاعاتی را در اختیار مجریان قانون یا مقامات نظارتی قرار نمی‌دهد، مگر اینکه طبق قانون ملزم به رعایت حکم قضایی معتبر، احضاریه و یا حکم جستجو برای اطلاعات ژنتیکی یا شخصی باشد. تمامی تحقیقات قانونی باید از یک روند قانونی معتبر مانند حکم دادگاه یا حکم بازرسی پیروی کنند و ما از راه‌حل‌های حقوقی موجود برای محافظت از حریم خصوصی مشتریان تمام استفاده را خواهیم کرد. اگر ما مجبور به در اختیار قرار دادن اطلاعات شخصی شما به مجریان قانون یا مقامات نظارتی بشویم، تمام تلاش خود را می کنیم تا پیش از این کار شما را در جریان قرار دهیم، مگر اینکه طبق قانون از انجام این کار منع شده باشیم.

هومن ژن پارس همه اطلاعات را، در صورتی که طبق قانون ضروری باشد یا با حسن نیت که چنین حفظ یا افشایی به طور منطقی ضروری است، حفظ و در دسترس قرار خواهد داد. در مواردی مانند: (الف) مطابق با فرآیند قانونی یا نظارتی (مانند رسیدگی قضایی، دادگاه، دستور و یا استعلام دولتی) یا تعهداتی که شرکت هومن ژن پارس ممکن است بر اساس قوانین و مقررات اخلاقی و حرفه ای دیگر داشته باشد. (ب) شرایط خدمات هومن ژن پارس و سایر خط‌‌ مشی‌ها را اجرا کند. (ج) پاسخ به ادعاهایی مبنی بر اینکه هر محتوایی حقوق اشخاص ثالث را نقض می کند؛ یا (د) از حقوق، اموال یا امنیت هومن ژن پارس، کارکنان، افسران، مدیران، پیمانکاران یا سایر پرسنل، کاربران آن و عموم محافظت کند. هیچ بخشی از این بیانیه حفظ حریم خصوصی به منظور محدود کردن حقوق شما برای هرگونه دفاع یا اعتراض قانونی که ممکن است به درخواست شخص ثالث -از جمله دولت- برای افشای اطلاعات شخصی شما داشته باشید، نیست.

شما می‌توانید به اطلاعات شخصی خود که توسط هومن ژن پردازش می شود دسترسی داشته باشید. لطفاً توجه داشته باشید که اگر دسترسی به حساب هومن ژن خود را از دست دادید، از شما می‌خواهیم تا اطلاعاتی را برای تایید هویت خود قبل از ارائه دسترسی مجدد یا انتشار اطلاعات به شما، ارائه دهید.

شما می توانید اطلاعات ثبت نام خود و اطلاعاتی را که به صورت خوداظهاری در پرسشنامه‌ها وارد شده را اصلاح کنید.

2.1.3. با چه کسانی اطلاعات را به اشتراک نمی‌گذاریم:

ما به شما اطمینان خاطر می‌دهیم که ما به صورت ارادی اطلاعات شخصی شما را با:

 • پایگاه داده‌های عمومی،

 • شرکت‌های بیمه یا کارفرماها،

 • مجریان قانون یا مقامات نظارتی،

به اشتراک نخواهیم گذاشت.

2.3. تمهیدات امنیتی

ما اقدامات فیزیکی، فنی و اداری را، با هدف جلوگیری از دسترسی یا افشای غیرمجاز اطلاعات شخصی شما اجرا می‌کنیم. تیم ما به طور مرتب روش‌های امنیتی را بررسی می‌کند و بهبود می‌بخشد تا از یکپارچگی سیستم‌ها و اطلاعات شخصی شما اطمینان حاصل کند.

لطفاً توجه داشته باشید که در حفاظت از اطلاعات شخصی خود، شما نیز مسئولیت دارید. مراقب باشید که رمز عبور و سایر اطلاعات احراز هویت خود را از دسترس اشخاص ثالث محفوظ نگه دارید و هر گونه استفاده بدون اجازه از اطلاعات ورود خود را فوراً به هومن ژن پارس اطلاع دهید. به طور پیش فرض و در حالت عادی رمز عبور شما برای کارکنان هومن ژن پارس قابل مشاهده نیست و ما به شما توصیه می کنیم رمز عبور خود را با هومن ژن پارس و یا هر شخص ثالثی به اشتراک نگذارید. هومن ژن پارس نمی‌تواند از اطلاعات شخصی که خود شما منتشر می‌کنید و یا از ما درخواست می‌کنید که منتشر کنیم، محافظت کند.

3.3. تغییرات در بیانیه حفظ حریم شخصی

هومن ژن ممکن است در آینده تغییراتی را در شرایط و مقررات به وجود بیاورد. این تغییر با روش‌هایی مانند قرار دادن اطلاعیه در سایت و یا ارسال ایمیل به آدرس ثبت شده توسط شما در حساب کاربریتان، به اطلاع شما رسانده می‌شود. با ادامه دسترسی یا استفاده از خدمات، موافقت می کنید که به شرایط اصلاح شده پایبند باشید.

استفاده شما از خدمات تنها با پذیرش ریسک از سمت خود شماست. خدمات بر اساس مبنای «همانطور که هست» و «در صورت موجود بودن» ارائه می شود. تا جایی که قانون مجاز بداند، ما صریحاً تمام ضمانت‌های از هر نوع را، اعم از صریح یا ضمنی، شامل - اما نه محدود به - ضمانت‌های ضمنی قابل خرید و فروش بودن و عدم نقض را رد می‌کنیم. به طور خاص، خدمات آزمایش ژنتیک ما بر اساس وضعیت فعلی تحقیقات و فناوری ژنتیک است که در زمان خرید شما در حال استفاده است. ما دائماً در حال نوآوری با پیشرفت تحقیقات و تکامل دانش علمی و فناوری هستیم تا بهترین تجربه ممکن را برای کاربران خود فراهم کنیم. شما موافقت می‌کنید که شکل و ماهیت خدمات ممکن است هر از گاهی بدون اطلاع قبلی به شما تغییر کند. به عنوان بخشی از این نوآوری مستمر، شما موافقت می‌کنید که ممکن است (به طور دائم یا موقت) ارائه برخی از خدمات یا هر ویژگی در سرویس‌ها را به صلاحدید شرکت و بدون اطلاع قبلی به شما متوقف کنیم.

ما هیچ تضمینی نداریم که (الف) خدمات با نیازهای شما مطابقت داشته باشد. (ب) خدمات بدون وقفه، به موقع، بدون نقص ایمن یا بدون خطا باشد. (ج) نتایجی که ممکن است از استفاده از خدمات به دست آید دقیق یا قابل اعتماد باشد. (د) کیفیت هر محصول، خدمات، اطلاعات، یا سایر مواد خریداری شده یا به دست آمده توسط شما از طریق خدمات، انتظارات شما را برآورده می‌کند. و (ه) هر گونه خطا در نرم افزار تصحیح خواهد شد.Sav translation

هیچ توصیه یا اطلاعاتی، اعم از شفاهی یا کتبی، که توسط شما از ما یا به واسطه و یا از خود خدمات به دست آمده باشد، ضمانتی که صریحاً در شرایط و مقررات استفاده ذکر نشده باشد را ایجاد نمی کند.

4. چگونگی آماده سازی نمونه بزاقی برای کیت تست DNA

قبل از جمع آوری نمونه،

 • به مدت 30 دقیقه از خوردن، نوشیدن، سیگار کشیدن و یا استفاده از دهان‌شویه خودداری نمایید.

 • کیسه را جدا کنید تا سواب را بردارید و دقت کنید که قسمت های انتهایی سواب را لمس نکنید.

 • نوک سواب را در دهان خود گذاشته و به دیواره داخلی یک از لپ‌های خود 10 بار بکشید. این عمل را برای طرف دیگر نیز تکرار نمایید.

 • بدون این که مایع نگه‌دارنده DNA بیرون بریزد، در لوله را باز کرده و نوک سواب را داخل آن قرار دهید. دسته سواب را از در وسط آن بشکنید.

  • اگر مایع نگهدارنده بیرون ریخته شد، لطفاً از طریق تماس با ما یک کیت جدید درخواست کنید.

 • در لوله را مجددا محکم ببندید و لوله را 10 بار تکان داده تا مایع‌ نگه‌دارنده نوک سواب را کامل بپوشاند.

 • استفاده از کیت‌های جمع آوری بزاق آسان است و دستورالعمل‌های دقیق در هر کیت گنجانده شده است. اگر سفارش شما حاوی بیش از یک کیت است، لطفاً مطمئن شوید که هر فردی که ژنوتیپ می‌شود از لوله جمع آوری کیتی که ثبت کرده یا قصد ثبت نام دارد استفاده می‌کند.

 • شما می‌توانید نمونه خود را در شرایط مختلف از جمله زمانی که باردار هستید، زمانی که سرماخوردگی یا آنفولانزا دارید و زمانی که از داروهای رایج، از جمله داروهای رفلاکس اسید یا سوزش سر دل استفاده می‌کنید، ارائه دهید. با این حال، اگر تحت درمانی هستید که باعث کاهش تعداد گلبول‌های سفید خون شما می‌شود، مانند شیمی‌درمانی، بهتر است حداقل دو هفته پس از آخرین درمان یا تا زمانی که تعداد گلبول‌های سفید به حالت عادی برگردد، صبر کنید.

 • به محض این که نمونه شما توسط ما دریافت شود، فرایند انجام تست در حساب هومن ژن پارس شما به طور خودکار به روزرسانی می شود.

5. فرآیند تحلیل نمونه

1.5. چطور نمونه خود را به شما برسانم

با توجه به اینکه کیت‌های نمونه‌گیری دارای رده‌بندی بهداشتی و مدت زمان مشخص مصرف هستند، در اسرع وقت پس از دریافت کیت فرآیند نمونه‌گیری را انجام داده و کیت را به آدرس شرکت ارسال کنید. پس از انجام عمل نمونه‌گیری باید نمونه را ظرف مدت یک هفته به شرکت ارسال کنید. در صورتی که مدت زمان ارسال بیش از چهار هفته پس از تاریخ تحویل کیت به شما باشد، تحلیل نمونه شما منوط به بررسی مجدد و تایید بخش پشتیبانی شرکت خواهد بود. در این شرایط به دلیل نوسانات قیمت ارز امکان تغییر قیمت تست یا موارد موجود در هر محصول خریداری شده وجود دارد.

بسته خود را به آدرس شرکت، که در وبسایت و صفحات اجتماعی مندرج است، ارسال کنید.

هنگامی که نمونه شما به آزمایشگاه ما برسد، حدود 90 روز کاری زمان نیاز است تا نتایج شخصی‌سازی شده خود را دریافت کنید. شما می توانید با بررسی مستقیم حساب خود در وب سایت، اطلاعات به روز در مورد نمونه خود را در طول فرآیند پردازش آزمایشگاهی ما مشاهده نمایید.

2.5. روش‌های پرداخت

 • جهت خرید تست‌های ژنتیکی مای‌اسمارت‌ژن دو راه پرداخت نقدی و پرداخت قسطی وجود دارد.

 • در حالت پرداخت نقدی بلافاصله پس از پرداخت، فرآیند انجام تست آغاز میگردد.

 • در حالت پرداخت قسطی، مبلغ تست در سه قسط مساوی و بدون بهره قابل پرداخت است.

 • فرآیند انجام تست صرفاً پس از پرداخت قسط دوم آغاز می‌شود. دریافت گزارشات و مشاوره منوط به تکمیل پرداخت اقساط خواهد بود.

3.5. تغییر یا لغو سفارش

 • پس از ثبت سفارش، امکان به روزرسانی جزئیات سفارش وجود ندارد. اگر می‌خواهید اطلاعات مرتبط با سفارش خود را تغییر دهید، می‌توانید سفارش را ظرف 60 دقیقه پس از ثبت آن از طریق صفحه تأیید سفارش یا ایمیل تأیید سفارش لغو کنید. سپس، به سادگی یک سفارش جدید با جزئیات سفارش دلخواه خود ثبت کنید.

 • شما می‌توانید از صفحه تأیید سفارش یا ایمیل تأیید سفارش برای لغو سفارش‌های کیت خدمات ژنتیک شخصی هومن ژن پارس استفاده کنید. توجه داشته باشید که ارسال به چندین آدرس در یک سفارش در حال حاضر توسط شرکت هومن ژن پارس پشتیبانی نمی‌شود.

 • اگر می‌خواهید سفارش خود را به آدرس دیگری ارسال کنید، لطفاً با آدرس ایمیلی یا شماره تماسی که برای سفارش استفاده می‌کنید با ما تماس بگیرید و ما می‌توانیم در ارسال سفارش به آدرس جدید تغییرات لازم را اعمال کنیم.

 • در صورت ثبت درخواست لغو سفارش، متناسب با هزینه انجام شده بخشی از مبلغ پرداختی کسر شده و مابقی مبلغ به مشتری بازپرداخت خواهد شد. در صورت ثبت درخواست لغو سفارش پس از:

  • ارسال نمونه ۲٪ قیمت کسر

  • شروع فرآیند استخراج DNA، ۳٪ قیمت کسر

  • ارسال DNA جهت خوانش و پیش از ثبت نهایی، ۹٪ قیمت کسر

  • پس از ثبت نهایی جهت انجام خوانش، ۳۴٪ قیمت کسر

  • پس از جلسه اول مشاوره، ۴۰٪ قیمت کسر

  و مابقی به مشتری پرداخت میشود.

4.5. با نتایج چه کنم؟

اگر گزارش شما بیان می‌کند که شما در DNA خود دارای نقاط مرتبط با احتمال بالاتر بروز دادن فنوتایپ خاصی هستید:

 • به اشتراک گذاری نتیجه با یک متخصص حوزه سلامت را در نظر بگیرید.

 • برخی از نتایج، مانند پیدا کردن یک واریانت مربوط به BRCA1/ BRCA2 (انواع انتخاب شده) در گزارش، ممکن است نیاز به پیگیری فوری از یک متخصص حوزه سلامت داشته باشد، زیرا ممکن است گزینه‌های موثری برای پیشگیری یا کاهش خطر بیماری وجود داشته باشد. هر گزارش راهنمایی اختصاصی ارائه می‌دهد.

 • در نظر داشته باشید که نتایج خود را با بستگانتان به اشتراک بگذارید. آنها همچنین ممکن است این واریانت‌ها را داشته باشند. به خاطر داشته باشید که برخی از افراد ممکن است نخواهند اطلاعاتی در مورد خطرات سلامت ژنتیکی بدانند.

اگر گزارش شما می گوید که هیچ گونه خطری شناسایی نشده است:

 • پایش سلامت و انجام سایر رفتارهای سالم توصیه شده توسط ارائه دهنده خدمات سلامتی خود را ادامه دهید. این به این دلیل است که گزارش‌های ما همه عواملی را که ممکن است بر ریسک ابتلا تأثیر می‌گذارند، پوشش ندهد.

 • اگر ریسک فاکتور دیگری برای این عارضه دارید، باید این وضعیت را با پزشک در میان بگذارید.

 • شما همچنین می‌توانید نتایج خود را با یک مشاور ژنتیک مطرح نمایید.

 • گزارش‌های ریسک سلامت ژنتیکی به منظور ارائه اطلاعات ژنتیکی به شما برای اطلاع‌رسانی به یک متخصص مراقبت‌های بهداشتی است. این گزارش‌ها نباید برای تصمیم‌گیری پزشکی استفاده شوند. همیشه قبل از هر اقدام پزشکی با یک متخصص مراقبت‌های بهداشتی مشورت کنید. از شما سوال خواهد شد که آیا شما گزارش ژنتیکی خاصی را مد نظر دارید یا نه.

برخی از گزارش های ما در مورد بیماری‌های جدی است که ممکن است درمان قطعی یا موثری نداشته باشند. برخی دیگر ممکن است گزینه‌های درمانی و یا روش پیشگیری موثری داشته باشند، اما این اقدامات ممکن است خطرات سلامتی مخصوص به خود را داشته باشند. ممکن است از آگاهی یافتن از خطرات ژنتیکی ابتلا به این بیماری‌ها و یا ابتلای اعضای خانواده که دارای DNA مشترک هستند، ناراحت شوید. اگر احساس و یا سابقه اضطراب و افسردگی دارید، این اطلاعات ممکن است بیشتر ناراحت کننده باشد. دانستن ریسک ژنتیکی ابتلا به برخی بیماری‌ها نیز می تواند بر واجد شرایط بودن شما برای دریافت برخی از انواع بیمه تاثیر بگذارد.

شما نباید صرفا بر مبنای اطلاعات کسب شده از هومن ژن پارس رفتارها و عادات خود در حوزه سلامتی را تغییر دهید.

 • بسیاری از اطلاعات ژنتیکی که ما از طریق ژنوتایپینگ گزارش می‌کنیم، از نظر بالینی تایید نشده‌اند. فناوری مورد استفاده ما، که همان فناوری مورد استفاده جامعه تحقیقاتی است، تا به امروز به طور گسترده برای آزمایش‌های بالینی مورد استفاده قرار نگرفته است.

 • با ارائه دهنده خدمات سلامتی خود صحبت کنید. هومن ژن پارس اثربخشی اقدامات، منابع، آزمایش‌ها، مراجعه به پزشکان و یا سایر ارائه‌دهندگان خدمات حوزه سلامت، داروها، دستگاه‌های پزشکی یا سایر محصولات، رویه‌ها، نظرات یا سایر اطلاعاتی که ممکن است در وب سایت ما به آن اشاره شده باشد را تأیید و یا تضمین نمی‌کند. اگر توصیه‌ها و یا راه‌های بالقوه‌ای برای اقدام ارائه کنیم، این اطلاعات فقط جنبه اطلاعاتی دارد و برای مشورت با پزشک یا سایر ارائه‌دهندگان خدمات سلامتی در نظر گرفته شده است. این خدمات برای استفاده توسط مشتری برای اهداف تشخیصی در نظر گرفته نشده است و جایگزینی برای توصیه‌های پزشکی حرفه ای نیست. اتکا به هرگونه اطلاعات ارائه شده توسط هومن ژن پارس و کارکنان آن، افرادی که به دعوت هومن ژن پارس در وب سایت ما مطالبی قرار می‌دهند و یا سایر بازدیدکنندگان وب سایت ما، صرفاً به عهده شماست.

5.5. سیاست پردازش مجدد نمونه‌های fail شده:

 • اگر پردازش اولیه به هر یک از دلایل بالا با شکست مواجه شود، ما همان نمونه را بدون هیچ هزینه‌ای برای کاربر پردازش می کنیم.

 • اگر تلاش دوم برای پردازش همان نمونه با شکست مواجه شد، کیت جمع‌آوری نمونه دیگری را برای کاربر ارسال می‌کنیم تا نمونه دوم را بدون پرداخت هرگونه هزینه‌ای دریافت کند.

 • در دو مرحله امکان تشخیص fail شدن نمونه وجود دارد: ۱.در مرحله استخراج DNA، حداکثر پس از یک هفته از تاریخ دریافت نمونه و ۲. در مرحله خوانش DNA حداکثر چهار هفته پس از تاریخ دریافت نمونه. در صورت fail شدن نمونه، شرکت هومن ژن پارس موظف است حداکثر طی ۴۸ ساعت پس از اطلاع یافتن از این موضوع، مراتب را به اطلاع مشتری برساند.

6.5. در ارتباطات با جلسات مشاوره:

 • تعداد دفعات ممکن جهت کنسل کردن جلسات مشاوره حداکثر یک مرتبه است و در صورت کنسلی بیش از یک بار، هزینه جلسه مشاوره به صورت جداگانه دریافت میشود.

 • پس از برگزاری جلسه مشاوره، دو هفته زمان جهت دریافت پیشنهادات از سمت دکتر مشاور و دو هفته زمان جهت آماده سازی دفترچه گزارش زمان نیاز است. لذا گزارش توسط شرکت هومن ژن پارس حداقل طی ۱ ماه پس از برگزاری جلسه مشاوره برای مشتری ارسال خواهد شد.

 • پیشنهادات موجود در دفترچه توسط دکتر مشاور ارائه شده است، و عدم تطابق مطالب دفترچه با مباحث مطرح شده در جلسه در حوزه مسئولیت دکتر مشاور و نه شرکت هومن ژن پارس است.

7.5. حساب کاربری، رمزعبور و امنیت حساب

برای استفاده از برخی خدمات، ممکن است نیاز باشد که یک حساب کاربری ایجاد کنید. شما موافقت می‌کنید که اطلاعات دقیق، به روز و کاملی را برای حساب خود در اختیار هومن ژن پارس قرار دهید. هر والد یا قیمی که از طرف فرزند زیر 18 سال خود از خدمات استفاده می‌کند، مسئولیت کامل اطمینان از ایمن نگه داشتن اطلاعاتی را که در مورد فرزندشان در اختیار هومن ژن پارس قرار می دهد و اینکه اطلاعات ارسالی دقیق است، می پذیرد. شما مسئول تمام فعالیت‌هایی هستید که تحت حساب هومن ژن پارس شما انجام می‌شود، بنابراین مهم است که حساب و رمز عبور خود را ایمن نگه دارید. اگر فکر می کنید شخصی به حساب شما دسترسی پیدا کرده است، لطفاً فوراً با تیم پشتیبانی از مشتریان ما تماس بگیرید. اگر رمز عبور حساب کاربری فراموش شود امکان بازیابی از طریق شماره تلفن وجود دارد. در غیر اینصورت ارسال تمام مدارک شناسایی جهت تغییر پسورد از سمت مشتری ضروری است.

6. استفاده از خدمات

در فهرست الزامات و ممنوعیت‌های زیر، آنچه را که شما در حین استفاده از خدمات ما باید بپذیرید آورده شده است:

1.6. الزامات (بایدها):

با دسترسی به خدمات هومن ژن پارس، شما با این موارد موافقت کرده و آن‌ها را تصدیق و تایید می‌کنید:

 • شما به هومن ژن پارس، پیمانکاران، وکیلان و کارمندان آن اجازه می‌دهید تا نمونه(های) ارسالی شما را تجزیه و تحلیل کنند و از هومن ژن پارس درخواست می‌کنید که نتایج آنالیزها را در دسترس شما و دیگرانی که اجازه می‌دهید قرار دهد.

 • شما قبول می‌کنید که هومن ژن پارس ممکن است فناوری‌ها یا روش‌های متفاوت دیگری را برای جمع‌آوری و یا تفسیر نمونه‌ها و اطلاعات شما در آینده ارائه دهد، و اینکه خرید اولیه شما از این سرویس به شما حق استفاده از فناوری یا روش‌های دیگر و یا اضافی را برای جمع‌آوری یا تفسیر نمونه‌ها بدون پرداخت هزینه نمی‌دهد و اینکه باید هزینه‌های اضافی بپردازید تا نمونه‌ها یا اطلاعات شما را جمع‌آوری، پردازش و یا با استفاده از فناوری‌ها یا روش‌های ارائه شونده در آینده تفسیر کنیم.

 • شما متوجه هستید که با ارائه هر گونه نمونه، پردازش اطلاعات، دسترسی به اطلاعات یا ارائه اطلاعات، هیچ حقی در مورد هیچ‌گونه تحقیق یا محصول تجاری که ممکن است توسط هومن ژن پارس یا همکارانش توسعه یافته باشد، به دست نمی آورید. شما مشخصاً متوجه هستید که برای هیچ تحقیق یا محصول تجاری که شامل یا ناشی از استفاده از اطلاعات شما باشد، غرامتی دریافت نخواهید کرد.

 • شما همیشه از دستورالعمل های مربوط به شیوه رفتار کاربر، پیروی خواهید کرد.

 • نمونه شما، پس از ارسال و تجزیه و تحلیل توسط ما، به صورت غیرقابل برگشت پردازش می‌شود و به شما بازگردانده نمی‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش پردازش نمونه، به وب سایت ما مراجعه کنید. هر گونه اطلاعاتی که از نمونه شما به دست می آید، اطلاعات شما باقی می ماند، مشروط به رعایت حقوقی که در این شرایط ذکر شده است.

2.6. ممنوعیات (نبایدها)

به عنوان شرط استفاده شما از خدمات ما، شما به هومن ژن پارس ضمانت می‌دهید که از سرویس‌ها برای اهدافی که توسط این توافقنامه غیرقانونی یا ممنوع است، استفاده نخواهید کرد. شما نمی‌توانید از خدمات به نحوی استفاده کنید که باعث آسیب رساندن، غیرتوانمند کردن، تحت فشار بیش از حد قرار دادن، مختل کردن خدمات و یا تداخل در استفاده و لذت بردن اشخاص دیگر از خدمات شود. شما نمی‌توانید مطالب یا اطلاعاتی را از طریق روش‌هایی که عمداً در دسترس قرار نگرفته و یا از طریق سرویس‌های ما ارائه نشده است به دست آورید و یا برای به دست‌آوری آن تلاش کنید.

علاوه بر این شما قبول می‌کنید که از خدمات برای موارد زیر استفاده نکنید:

 • (۱) جعل هویت هر شخص یا نهادی، از جمله، اما نه محدود به، هر فردی که به هومن ژن پارس وابسته است و یا وابستگی خود را با یک شخص یا نهاد به شکلی نادرست و اشتباه بیان و معرفی کنید.

 • (۲) سربرگ‌های خود را اضافه کنید، سربرگ‌ها را جعل کنید یا شناسه‌ها را دستکاری کنید و یا هر عملی که انجام شود تا مبدا محتوایی را که از طریق سرویس ما ارائه می‌شود پنهان کنید.

 • (۳) آزار و اذیت دیگران

 • (۴) هرگونه محتوایی را که تحت هیچ قانونی یا بر اساس روابط قراردادی یا امانی حق انتقال آن را ندارید (مانند اطلاعات داخلی، اطلاعات اختصاصی و محرمانه که به عنوان بخشی از روابط کاری یا تحت قراردادهای عدم افشا به دست آمده یا فاش شده است) آپلود، ارسال و یا ایمیل کنید و یا به شکل دیگری انتقال دهید؛

 • (۵) از هر گونه اطلاعات دریافت شده از طریق سرویس‌ها برای تلاش برای شناسایی مشتریان دیگر، برای تماس با مشتریان دیگر (به غیر از روش‌های ارائه شده در خدمات)، یا برای هرگونه استفاده پزشکی قانونی استفاده کنید.

 • (۶) دانلود هر فایلی که توسط کاربر دیگری از سرویس ارسال شده است و شما می‌دانید، یا به طور منطقی باید بدانید، که نمی‌تواند به طور قانونی به این شیوه توزیع شود.

 • (۷) بارگذاری، ارسال، ایمیل یا انتقال هرگونه محتوایی که هر نوع حق اختراع، علامت تجاری، اسرار تجاری، کپی رایت، یا سایر حقوق اختصاصی ("حقوق") هومن ژن پارس یا هر طرف دیگر را نقض می‌کند.

 • (۸) به هر طریقی به کودکان آسیب برسانید.

 • (۹) تبلیغ یا پیشنهاد فروش یا خرید هر کالا یا خدماتی برای هر هدف تجاری، مگر اینکه چنین مجوزی به طور خاص در رابطه با محصولی برقرار باشد.

 • (۱۰) هر گونه تبلیغات ناخواسته یا غیرمجاز، مطالب تبلیغاتی، «هرزنامه»، «نامه های زنجیره ای»، «طرح‌های هرمی» یا هر شکل دیگری از درخواست را آپلود کنید، پست کنید، ایمیل کنید، یا به شکل دیگری انتقال دهید، به جز در موارد خاصی که برای چنین هدفی تعیین شده اند و فقط تا حدی که چنین محتوایی توسط قانون مجاز باشد.

 • (۱۱) هر گونه مطالبی را که حاوی ویروس‌های نرم‌افزاری یا هر کد رایانه‌ای، فایل یا برنامه دیگری است که برای قطع، تخریب یا محدود کردن عملکرد هر نرم‌افزار رایانه یا سخت‌افزار یا تجهیزات مخابراتی طراحی شده‌اند، بارگذاری، ارسال، ایمیل یا به‌طور دیگری انتقال دهد.

 • (۱۲) از نرم‌افزارها، دستگاه‌ها، روبات‌های اسکریپت، ابزارها یا فرآیندهای دستی یا خودکار برای دسترسی، «Scrape»، «Crawl» یا «Spider» به هر صفحه وب یا سایر خدمات موجود در سایت استفاده کنید، مگر اینکه صراحتاً توسط هومن ژن پارس اجازه داده شده باشد.

 • (۱۳) در «framing»، «mirroring» یا شبیه‌سازی ظاهر یا عملکرد وب‌سایت هومن ژن پارس شرکت کنید.

 • (۱۴) تلاش برای نادیده گرفتن و override کردن هر یک از مؤلفه‌های امنیتی خدمات تحت وب هومن ژن پارس؛

 • (۱۵)مختل کردن سرویس یا سرورها یا شبکه‌های متصل به سرویس یا سرپیچی از هرگونه الزامات، رویه‌ها، سیاست‌ها یا مقررات شبکه‌های متصل به سرویس.

 • (۱۶) این شرایط، هر کد رفتاری یا سایر دستورالعمل‌هایی را که ممکن است برای هر موضوع خاصی از سرویس قابل اجرا باشد یا توسط هر فرد وابسته به هومن ژن پارس به شما ابلاغ شده است، نقض کنید؛ یا

 • (۱۷) به طور عمدی یا ناخواسته هرگونه قانون داخلی یا بین‌المللی قابل اجرا یا هر مقرراتی را که دارای قدرت قانونی است، نقض کنید.

7. نقض کردن شرایط و مقررات

در صورت نقض شرایط و مقررات شما موافقت می‌کنید که هومن ژن پارس می‌تواند به صلاحدید خود و بدون اطلاع قبلی، دسترسی شما به خدمات را قطع کند. شما همچنین موافقت می‌کنید که هرگونه نقض این شرایط، مانند دستورالعمل‌های رفتار کاربر، مصداق فعالیت غیرقانونی و ناعادلانه خواهد بود و صدمات جبران‌ناپذیری به هومن ژن پارس وارد می‌کند که خسارت مالی برای آن ناکافی است و شما موافقت می‌کنید که هومن ژن پارس هرگونه خسارت عادلانه ای را که در چنین شرایطی ضروری یا مناسب بداند، دریافت کند. این راه‌حل‌ها جدای از حقوق دیگری هستند که هومن ژن پارس ممکن است بر اساس قانون یا حقوق صاحبان سهام داشته باشد.

اگر تشخیص دهیم که چنین حفظ یا افشایی ضروری است، هومن ژن پارس ممکن است هر اطلاعاتی را که درباره شما دارد حفظ یا افشا کند. دلایل افشا ممکن است شامل موارد زیر باشد، اما محدود به آنها نیست: ارتباط با هرگونه پرونده قضایی یا شکایت در مورد استفاده شما از خدمات، شناسایی، تماس یا طرح دعوای حقوقی علیه شخصی که ممکن است باعث آسیب یا تداخل (به عمد یا ناخواسته) در حقوق یا دارایی‌های هومن ژن پارس یا بازدیدکنندگان و یا کاربران خدمات، از جمله مشتریان هومن ژن پارس بشود. هومن ژن پارس این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که هر گونه اطلاعاتی را که برای پیروی از هر قانون، مقررات یا روند قانونی معتبر لازم بداند، حفظ یا افشا کند.

اگر هومن ژن پارس در نتیجه نقض این شرایط علیه شما اقدام قانونی انجام دهد، حق دارد از شما طلب خسارت کند و شما موافقت می‌کنید که تمام هزینه‌های معقول وکلا و هزینه‌های چنین اقدامی را علاوه بر خسارت تعیین شده بپردازید. شما موافقت می‌کنید که هومن ژن پارس در قبال شما یا شخص ثالثی در قبال خاتمه دسترسی شما به خدمات در نتیجه هرگونه نقض یا مشکوک به نقض بودن این شرایط مسئولیتی نخواهد داشت.

8. مجوزها و حقوق مالکیت معنوی

1.8. محتوای کاربر

«محتوای کاربر» کلیه اطلاعات، داده‌ها، متن، نرم‌افزار، موسیقی، صدا، عکس، گرافیک، ویدیو، پیام یا سایر مطالبی است که توسط کاربران سرویس‌ها تولید شده و به صورت عمومی یا خصوصی به هومن ژن پارس یا از طریق آن منتقل می‌شود. محتوای کاربر شامل اطلاعات ژنتیکی یا سلامتی نمی‌شود. برای ارائه خدمات به شما، باید به ما مجوزی برای استفاده از محتوای کاربری خود بدهید. ما ادعای مالکیت محتوای کاربر نداریم، اما شما مجوز استفاده از آن را به ما می‌دهید.

شما به هومن ژن پارس، شرکت‌های وابسته به آن و جانشینان و وکلای آن مجوز دائمی، غیر قابل فسخ، جهانی، بدون حق امتیاز و غیر انحصاری برای بازتولید، تطبیق، اصلاح، ترجمه، انتشار، ذخیره، نمایش عمومی، توزیع، تکثیر، ویرایش، قالب‌بندی مجدد و ایجاد آثار مشتق شده از هر محتوای کاربری که ارسال، پست یا نمایش آن را در سرویس ها یا از طریق سرویس ها در ارتباط با استفاده ما از محتوای کاربری شماست را می‌دهید. این امتیاز به صورت کامل به هومن ژن پارس واگذار گردیده است به این معنی که در قبال آن هومن ژن پارس ملزوم به پرداخت هیچ هزینه‌ای در قبال آن به شما نمی‌باشد و هیچ بدهی مادی و یا معنوی در قبال آن مشمول هومن ژن پارس نمی‌شود. شما موافقت می‌کنید که این مجوز این حق و امتیاز را به هومن ژن پارس می‌دهد تا چنین محتوای کاربری را در اختیار سایر شرکت‌ها، سازمان‌ها یا افرادی که هومن ژن پارس با آنها ارتباط دارد قرار دهد و از چنین محتوای کاربری در ارتباط با ارائه خدمات خود استفاده کند.

ارائه امتیاز استفاده از محتوای کاربری خود به ما به چه معناست؟ به این معنی است که:

 • شما به هومن ژن پارس تضمین می‌دهید که تمام حقوق، قدرت و اختیارات لازم برای اعطای مجوز فوق را دارید.

 • شما حق نسخه‌برداری و سایر حقوق مادی و معنوی را که قبلاً بر محتوای کاربر که ایجاد و ارسال، پست یا نمایش در سرویس‌ها یا از طریق آن می‌کنید حفظ می‌کنید، مگر اینکه طور دیگری در قرارداد مشخص شده باشد.

 • شما تصدیق و موافقت می‌کنید که شما، و نه هومن ژن پارس، مسئولیت کامل و انحصاری تمام محتوای کاربر را دارید که آپلود، ارسال، ایمیل، یا به‌طور دیگری از طریق سرویس منتقل می‌کنید.

 • شما موافقت می‌کنید که هومن ژن پارس و طراحان آن حق دارند (اما نه لزوما) هر محتوای کاربر موجود را تغییر دهند یا حذف کنند. بدون محدود کردن موارد فوق، هومن ژن پارس و طراحان آن حق حذف هر گونه محتوایی را که شرایط و یا قوانین را نقض می‌کند خواهند داشت. شما تایید و موافقت می‌کنید که تمام خطرات و پیامدهای مرتبط با استفاده از محتوا، از جمله هرگونه تایید صحت، کامل بودن یا مفید بودن چنین محتوایی را متحمل می‌شوید.

 • شما می‌دانید که نباید انتظار هیچ سود مالی از هومن ژن پارس به این دلیل که اطلاعات شما پردازش می‌شود، در دسترس شما قرار می‌گیرد یا همانطور که در بیانیه حریم خصوصی ما و این شرایط ارائه شده است، به اشتراک گذاشته شده یا در گزارش‌ها و داده‌هایی که با همکاران پژوهشی ما به اشتراک گذاشته شده داشته باشید.

2.8. مجوز محدود

به غیر از محتوای کاربر، تمام متن‌ها، گرافیک‌ها، رابط‌های کاربری، رابط‌های بصری، عکس‌ها، علائم تجاری، آرم‌ها، صداها، موسیقی، آثار هنری و کدهای کامپیوتری (مجموعاً «محتوا»)، شامل اما نه محدود به طراحی، ساختار، انتخاب، هماهنگی، بیان، «ظاهر و احساس» و فراهم کردن چنین محتوایی که در سرویس‌ها موجود است متعلق به هومن ژن پارس و یا تحت کنترل و یا دارای مجوز توسط هومن ژن پارس است و توسط قوانین تجاری، کپی رایت، ثبت اختراع و علائم تجاری و سایر مالکیت‌های معنوی و حقوق و قوانین رقابت ناعادلانه محافظت می‌شود.

هومن ژن پارس به شما مجوز محدودی برای کپی و توزیع رایگان هرگونه اطلاعات موجود در محصولات و خدمات هومن ژن پارس (مانند برگه های داده، مقالات پایگاه داده و موارد مشابه) که به طور عمدی توسط هومن ژن پارس برای به اشتراک گذاری یا دانلود از سرویس ها در دسترس قرار گرفته اند را می دهد. ، به شرطی که موارد زیر را انجام ندهید:

 • هر گونه زبان اطلاعیه اختصاصی را در تمام کپی های چنین اسنادی حذف کنید.

 • کپی یا ارسال چنین اطلاعاتی در هر گونه شبکه رایانه‌ای و یا پخش آن در هر رسانه‌ای؛

 • تغییراتی در چنین اطلاعاتی ایجاد کنید؛

 • هر گونه نمایندگی یا ضمانت اضافی مربوط به این اسناد را انجام دهید؛ و

 • از چنین اطلاعاتی برای اهداف غیر شخصی و تجاری خود استفاده کنید.

9. حقوق کاربر در رابطه با حفاظت از داده‌ها

کاربر می‌تواند در هر زمان و به صورت رایگان (مگر اینکه درخواست آشکارا بی اساس یا بیش از حد باشد) یک ایمیل به آدرس [email protected] با ضمیمه فتوکپی کارت شناسایی یا مدارک دیگری که هویت وی را ثابت می‌کند، برای استفاده از حقوق زیر ارسال نماید:

حق دسترسی: حق دریافت تأییدیه از کنترل کننده داده مبنی بر اینکه داده‌های شخصی مربوط به او در حال پردازش هستند یا نه، و در صورتی که داده‌های او در حال پردازش باشند، حق دریافت اطلاعات در مورد داده‌های شخصی خاص پردازش شده و در مورد همه مواردی که در پاراگراف‌های قبل به آن اشاره شد.

حق تصحیح: حق تصحیح و تکمیل اطلاعات شخصی نادرست و ناقص.

حق محدودیت پردازش: حق برداشت محدودیت پردازش داده ها توسط کنترل کننده در صورت تحقق یکی از شرایط مقرر در مقررات حفاظت از داده‌ها (از جمله زمانی که صحت داده های شخصی کاربر به چالش کشیده شده باشد، برای یک دوره زمانی که به کنترل کننده اجازه می دهد تا صحت داده‌ها را تأیید کند).

حق اعتراض: حق اعتراض در هر زمان، به دلایل مربوط به شرایط خاص او، به پردازش داده‌های شخصی وی توسط کنترل کننده در موارد زیر: زمانی که داده های وی بر اساس منافع عام یا مشروع، از جمله نمایه سازی و در مواردی که هدف از پردازش، بازاریابی مستقیم است از جمله نمایه سازی که در بالا ذکر شد.

حق انتقال داده: حق دریافت اطلاعات شخصی مربوط به خود که در اختیار کنترل کننده قرار داده است، در قالبی ساختار یافته، پرکاربرد و قابل خواندن توسط ماشین و انتقال آن به کنترل کننده دیگری بدون اینکه توسط کنترل کننده اول از انجام آن منع شود مشروط بر اینکه پردازش بر اساس رضایت او یا در چارچوب اجرای یک قرارداد مشروع باشد. اما این حق در صورتی که پردازش برای انجام وظیفه مربوط به حوزه منافع عمومی ضروری و یا برای اعمال اختیارات رسمی که به کنترل کننده واگذار شده است باشد اعمال نخواهد شد.

10. گیرندگان داده های شخصی (انتشار داده‌های کاربر)

اطلاعات شخصی ارائه شده توسط کاربر به اشخاص ثالث منتقل نمی شود، مگر اینکه برای ارائه خدمات درخواستی ضروری باشد یا زمانی که کاربر به صراحت انتقال آن را پذیرفته باشد.

در مورد اولین مورد، لازم به ذکر است که در برخی موارد لازم است اطلاعاتی را که شما ارائه کرده‌اید به شرکت های همکار هومن ژن پارس در میان بگذاریم تا بتوانیم خدمات درخواستی را ارائه دهیم. به عنوان مثال، شرکت های پیک یا خدمت دهندگان شخص ثالث که به ما در مسائل مختلف مربوط به خدمات کمک می کنند.

این اشخاص ثالث فقط به آن دسته از اطلاعات شخصی دسترسی دارند که برای انجام همکاری خود کاملاً به آن نیاز دارند. بنابراین، حجم و نوع داده‌های شخصی که با آنها به اشتراک می‌گذاریم حداقل است و تنها به آنچه ضروری است محدود می‌شود. در هر صورت، ما اطمینان حاصل می‌کنیم که آنها به شیوه ای محرمانه و منصفانه و در انطباق کامل با مقررات مربوط به حفاظت از داده ها عمل می‌کنند.

11. مبنای قانونی برای پردازش داده

پردازش داده‌های کاربر توسط هومن ژن پارس بر اساس رضایتی است که کاربر برای این منظور داده است. این رضایت ممکن است در هر زمانی توسط طرف ذینفع لغو شود، اگرچه در صورت ابطال، چنین ابطالی تأثیری بر قانونی بودن پردازشی که قبلا انجام شده است نخواهد داشت.

همچنین از نظر قانونی پردازش برای اجرای قراردادی که امضا می کنید ضروری است.

و در نهایت اینکه پردازش برای ارضای منافع مشروعی که توسط هومن ژن پارس دنبال می شود نیز ضروری است.

در رابطه با آخرین مبنای حقوقی، بسته به هدفی که دنبال می‌شود، به تعیین این منافع مشروع هومن ژن پارس می‌پردازیم:

1) برای ارائه خدمات: استفاده از اطلاعات شخصی شما ضروری است تا بتوانیم قراردادی را که بین ما و شما هست، اجرا کنیم.

2) برای انجام فعالیت‌های بازاریابی: ما از اطلاعات شخصی شما برای ارسال اخبار، پیشنهادات و تبلیغات بر اساس پروفایل شما در صورتی که رضایت خود را برای این منظور به ما داده باشید استفاده خواهیم کرد. پیام‌هایی که برای شما ارسال می کنیم ممکن است از طریق ایمیل، پیامک و دیگر برنامه‌ها باشد. در هر صورت به خاطر داشته باشید که می توانید در هر زمان از ما بخواهید که این پیام‌های شخصی سازی شده را برای شما ارسال نکنیم.

3) خدمات خود را بهبود بخشیم: در هومن ژن پارس ما علاقه زیادی به انجام آزمایش‌ها، تحقیقات و مطالعات تحلیلی داریم تا کیفیت خدمات مان را بهبود ببخشیم، آن را کاربردی‌تر کنیم و با نیازهای شما تطبیق دهیم. این عمل مستقیماً برای شما سودمند است، زیرا می توانید از خدماتی بهره‌مند شوید که نیازهای شما را با دقت بیشتری برآورده می کند.

4) برای جلوگیری از کلاهبرداری: ما همچنین می‌دانیم که هومن ژن پارس منافع مشروعی در تلاش برای جلوگیری از کلاهبرداری بالقوه مربوط به سرویس‌ها دارد. این عمل برای هومن ژن پارس و همچنین برای شما مثبت است، زیرا به ما اجازه می‌دهد تا از روش‌هایی استفاده کنیم که سعی می‌کنند مانع استفاده‌های کلاهبردارانه از خدمات شود.

5) برای نظرسنجی از شما در مورد هومن ژن پارس: ما علاقه داریم تا نظر شما در مورد هومن ژن پارس را بدانیم زیرا این امر به ما امکان می دهد تا تصمیمات استراتژیکی بگیریم که با نیازها و نگرانی های همه کاربران سازگار باشد.

تیم مای اسمارت ژن متشکل از گروهی از متخصصان دانشگاه‌های برتر کشور از جمله دانشگاه صنعتی شریف، الزهرا(س)، تربیت مدرس و با همکاری نخبگان حوزه ژنتیک، تحلیل داده، روانشناسی و علوم شناختی به ارائه سرویس ارزیابی توانمندی ها می‌پردازد.

تهران، میدان آزادی، بلوار عزیزی، خیابان سلطان محمدی، خیابان عباس اکبری جنوبی، کوچه مظفری، پلاک ۶، واحد ۲

کدپستی ۱۴۵۸۶۹۳۳۵۱

021 66 01 69 49

شنبه تا چهارشنبه : ۱۰:۰۰ تا ۱۷:۰۰

©2024 تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت، خدمات و محتوای مرتبط با آن متعلق به شرکت هومن ژن پارس بوده و باز نشر مطالب آن تنها با ذکر منبع و لینک مطلب در سایت مجاز است.